Aktualności
2011-09-27
Ogłoszenia o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy
więcej
2011-09-27
Archiwum ogłoszeń o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy
więcej
2011-04-05
ZARZĄDZENIE NR 467/2011 PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 29 marca 2011 r. w sprawie ustalenia stawek czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej w lokalach mieszkalnych, których właścicielem jest miasto stołeczne Warszawa
więcej
2011-01-05
REGULAMIN ZGN MOKOTÓW
więcej
2010-05-10
ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przystępuje do wynajmu, na nowych zasadach częsci powierzchni budynków
więcej

Godziny Urzędowania

Godziny urzędowania ZGN'u:

poniedziałki-piątki 7.00-15.00

ul. Irysowa 19
02-660 Warszawa

Sekretariat
tel. 022 549-37-21,
tel. 022 549-37-00
faks 549-37-77

Pracownicy
Imię i Nazwisko Stanowisko Telefon miejski z centrali Telefon miejski
bezpośredni
Faks Adres e-mail
Dyrekcja ZGN Mokotów
Waldemar Albiński Dyrektor 5493700
5493721 wew. 125
  5493777 w.albinski@zgnmokotow.waw.pl
Urszula Liwińska Z-ca Dyrektora ds. Eksploatacji 5493700
5493721
wew. 124
  5493777
Krystyna Kalitka Z-ca Dyrektora ds. Technicznych 5493700
5493721
wew. 126
  5493777 k.kalitka@zgnmokotow.waw.pl
Walentyna Białach Główna Księgowa 5493700
5493721
wew. 122
  5493777  
Dział Spraw Pracowniczych – NP
Krystyna Majewska - Wójcik Kierownik   549 37 56    kadry@zgnmokotow.waw.pl            
Katarzyna Kulik Specjalista   549 37 16  
Beata    Fiedorowicz-  Kucharska Specjalista   549 37 16  b.fiedorowicz@zgnmokotow.waw.pl
 Stanisława Jakubowska  Specjalista   549 37 00
549 37 21
 Teresa Krupecka  Specjalista   549 37 00
549 37 21
Paweł Górka Specjalista   549 37 41
Justyna Michta Referent   549 37 21
Dział Administracyjno – Gospodarczy - NS
Anna Mamcarz Kierownik   549 37 14   dzialns@zgnmokotow.waw.pl   
Janusz Sobieraj  Specjalista   549 37 14 549 37 45  
 Tomasz Cabaj  St. Inspektor   549 37 71  
Dział ds. Skarg, Interwencji i Kontroli Wewnętrznej - NI
Marek Roziński Kierownik    549 37 15   skargi@zgnmokotow.waw.pl   
Teresa Rzepka Specjalista    549 37 15  
Adam Jankowski St. Inspektor    549 37 15  
Radosław Skrzeczkowski Specjalista    549 37 15  
Dział Organizacyjno - Prawny - NR
 Andrzej Bagiński Radca prawny    549 37 38     mieszkaniec@zgnmokotow.waw.pl    
 Artur Granecki Radca prawny    549 37 38  
Dariusz Bieda Kierownik     549 37 39  
 Agnieszka Kreczmańska St. Inspektor    549 37 39  
Stanisława Sikorska St. Inspektor   549 37 39  
Bogumiła Gawęcka St. Inspektor    549 37 39  
Dział ds. Wspólnot Mieszkaniowych - NW
Bogusław Gołębiowski Kierownik   549 37 62  
Alicja Boszko Z-ca Kierownika   549 37 35   a.boszko@zgnmokotow.waw.pl
Anna Mróz Specjalista   549 37 61          pelnomocnicy@zgnmokotow.waw.pl
Elżbieta Czerwińska - Ćwiklicka Specjalista   549 37 61  
Elżbieta Pudykiewicz Specjalista   549 37 62  
Sylwester Smoluchowski Gł. Specjalista   549 37 60   
Bartosz Wysmułek Specjalista   549 37 31  
Krystyna Miziołek Specjalista   549 37 30  
Elżbieta Górecka Specjalista   549 37 30  
Klaudia Grot Specjalista   549 37 40  
Małgorzata Płoszaj Specjalista   549 37 40  
Anna Bukowska Specjalista   549 37 36  
Stanisław Szacherski Specjalista   549 37 36  
Joanna Kamińska St. Inspektor   549 37 36  
Barbara Bednarska Specjalista   549 37 35  
Anna Gajewska Specjalista   549 37 61  
Anna Grzęda Specjalista   549 37 61  
Katarzyna Wrona Specjalista   549 37 23  
 Małgorzata Nogal Specjalista   549 37 23  
Barbara Michalska Specjalista   549 37 30  
Barbara Walter - Mierzejewska Specjalista   549 37 35  
Michał Kowalski Specjalista   549 37 31  
Mariusz Wierzbowski Specjalista   549 37 31  
Agata Łuniewska Specjalista   549 37 30  
   
Dział Nadzoru Eksploatacji Zasobu Komunalnego - EE
Grażyna Borecka Kierownik   543 38 60 543 38 73 eksploatacja@zgnmokotow.waw.pl
Aleksandra Jurkowska Specjalista   543 38 66    
Lucyna Wysmułek Specjalista   543 38 67  
Nela Kulisz Gł. Specjalista   543 38 61  
Alicja Kałębasiak Specjalista   543 38 65  
Halina Lis Specjalista   543 38 63   
Agnieszka Jagielska St. Specjalista   543 38 64   a.jagielska@zgnmokotow.waw.pl
Monika Kwiatkowska St. Inspektor   543 38 62  
Dział Najmu Obiektów Użytkowych - EU
Stanisław Samoraj Kierownik   549 37 20 5493769  lokale.uzytkowe@zgnmokotow.waw.pl 
Anna Rzepka Z-ca Kierownika   549 37 11   a.rzepka@zgnmokotow.waw.pl
Igor Czerniakiewicz Inspektor   549 37 17   i.czerniakiewicz@zgnmokotow.waw.pl
Zofia Długołęcka St. Specjalista   549 37 19   g.dlugolecka@zgnmokotow.waw.pl
Zofia Matyjasiak Specjalista   549 37 18   z.matyjasiak@zgnmokotow.waw.pl
Tadeusz Białas Specjalista   549 37 13   t.bialas@zgnmokotow.waw.pl
Ewa Węgrowska St. Inspektor   549 37 17   e.wegrowska@zgnmokotow.waw.pl
Lucjan Małyszek Specjalista   549 37 12   l.malyszek@zgnmokotow.waw.pl
Beata Trajdrowska St. Księgowa   549 37 02   b.trajdrowska@zgnmokotow.waw.pl
Grażyna Chunowska Specjalista   549 37 02   g.chunowska@zgnmokotow.waw.pl
Iwona Piątkowska St. Inspektor   549 37 19   i.piatkowska@zgnmokotow.waw.pl
Iwona Domaszewska St. Księgowa   549 37 03   i.domaszewska@zgnmokotow.waw.pl
Joanna Walkiewicz Specjalista   549 37 03   j.walkiewicz@zgnmokotow.waw.pl
Marek Dąbrowski Starszy Inspektor   549 37 13   m.dabrowski@zgnmokotow.waw.pl
Janusz Jablonkowski Inspektor   549 37 13   j.jablonkowski@zgnmokotow.waw.pl
Dział Windykacji i Egzekucji Należności - EW
Halina Kucharska Kierownik    549 37 29   windykacja@zgnmokotow.waw.pl
Anastazja Orysiak Specjalista    549 37 32  
Jadwiga Nagrodzka Specjalista    549 37 32  
Krystyna Królak Specjalista    549 37 58  
Marianna Bogucka Specjalista    549 37 59  
Grażyna Mętlak  St. Inspektor    549 37 65  
Olgierd Łukanowski Specjalista    549 37 28  
Dorota Marciniak Specjalista    549 37 59  
     
     
Dział ds. Zieleni - EZ
 Jacek Opertowski Kierownik   647 30 57 wew. 13 6473057 wew. 20 zgn-ez@tlen.pl
zielen@zgnmokotow.waw.pl
drogi@zgnmokotow.waw.pl
 Zbigniew Chętkowski St. Inspektor Nadzoru ds. dróg   647 30 57 wew. 12 6473057 wew. 20
Marek Wojnarowski Inspektor   647 30 57 wew. 11 6473057 wew. 20
Ewa Wysocka Inspektor Nadzoru ds. zieleni   647 30 57 wew. 14 6473057 wew. 20
Elżbieta Grzybowska Inspektor   647 30 57 wew. 11 6473057 wew. 20
Bogdan Jachimiak Inspektor Nadzoru ds. dróg   647 30 57 wew. 11 6473057 wew. 20
Dział Nadzoru i Rozliczania Robót - TN
 Hanna Churska Kierownik   549 09 04   nadzor@zgnmokotow.waw.pl
Mirosław Pawlikowski Inspektor Nadzoru ds.elektrycznych   549 09 01  
Jerzy Roliński Inspektor   549 09 03  
Mirosław Cejmer Inspektor Nadzoru ds.sanitarnych   549 09 27  
 Henryk Linnert St. Inspektor   549 09 00  
Hanna Miśkiewicz Inspektor   549 09 20  
Zbigniew Fronczak Inspektor   549 09 03  
Irena Stasiak Inspektor Nadzoru ds. budowlanych   549 09 20  
Grażyna Udziela St. Specjalista   549 09 06  
Krzysztof Dowgird   Inspektor Nadzoru ds. budowlanych   549 09 08   
Marek Wajdel   Inspektor Nadzoru ds. elektrycznych   549 09 08   
Dział Planowania Remontów - TP
Waldemar Cybulski Kierownik   549 09 23 5490924 w.cybulski@zgnmokotow.waw.pl
Ewa Raczko Inspektor Nadzoru ds. elektrycznych    549 09 13   e.raczko@zgnmokotow.waw.pl
Leszek Milewski Inspektor Nadzoru ds.budowlanych   549 09 11   l.milewski@zgnmokotow.waw.pl
Marek Jankowski Inspektor Nadzoru ds.sanitarnych   549 09 26   m.jankowski@zgnmokotow.waw.pl
Dorota Ojrzeńska Specjalista   549 09 15   planowanie.remontow@zgnmokotow.waw.pl
Danuta Kossakowska Inspektor Nadzoru ds.  sanitarnych   549 09 14   d.kossakowska@zgnmokotow.waw.pl planowanie1@zgnmokotow.waw.pl
Jan Jurkowski Inspektor Nadzoru ds. budowlanych   549 09 16   j.jurkowski@zgnmokotow.waw.pl
Andrzej Buczyński Inspektor   549 09 17   a.buczynski@zgnmokotow.waw.pl
Teresa Sosnowska Inspektor Nadzoru ds. sanitarnych   549 09 07   t.sosnowska@zgnmokotow.waw.pl
Agnieszka Bogdańska Inspektor Nadzoru ds. budowlanych   549 09 07   a.bogdanska@zgnmokotow.waw.pl
Jolanta Milczarek Specjalista   549 09 11   j.milczarek@zgnmokotow.waw.pl
Jacek Wolski Specjalista   549 09 25   j.wolski@zgnmokotow.waw.pl
Anna Sas Specjalista    549 09 22  
Dział ds. Zamówień Publicznych - TZ
Marzenna Niecikowska Kierownik   549 37 27   zamowienia@zgnmokotow.waw.pl  
 Eugenia Chełstowska  St. Specjalista   549 37 37  
 Joanna Ostrowska  St. Specjalista   549 37 27  
 Edyta Partyn – Oknińska  Gł. Specjalista   549 37 27  
Edyta Włodarczyk Specjalista   549 37 37  
Teresa Gołębczyk Specjalista   549 37 37  
Dział Finansowy - KF
Grażyna Nagórska Z-ca Gł. Księgowej Kierownik    549 37 05                        
Barbara Różańska - Kornet Specjalista   549 37 04  
Jadwiga Lis Specjalista   549 37 04  
 Danuta Szymczak Specjalista   549 37 01  
 Janina Jaworska Specjalista   549 37 05  
 Joanna Kwieciń Specjalista   549 37 04  
Ewa Bienias Specjalista   549 37 05  
Anna Zakrzewska Inspektor   549 37 08  
 Elżbieta Skierkowska St. Księgowa   549 37 08  
Maria Kliks St. Księgowa   549 37 07  
Agnieszka Piasecka   St. Księgowa    549 37 08  
Grażyna Hebdowska St. księgowa    549 37 08  
 Agnieszka Kuczkowska Księgowa   549 37 08  
 Hanna Tarczyńska St. Księgowa   549 37 06  
Dział Księgowości - KK
 Lidia Maruda Kierownik    549 37 47     ksiegowosc@zgnmokotow.waw.pl
 Aleksandra Kochanowska Specjalista    549 37 07  
Sulkowska Marta Księgowa    549 37 06  
Grazyna Stefańska Specjalista    549 37 47  
Marzena Krawczyk Inspektor    549 37 07  
 Beata Falszewska St. Księgowa   549 37 07  
Dział Planowania Kosztów i Analiz - KE
Anna Niedbalska Specjalista   549 37 10  
Katarzyna Ludwisiak St.Specjalista   549 37 10  
Stanowiska samodzielne
 Ewa Kozłowska  Specjalista ds. BHP   549 09 05   bezpieczenstwo@zgnmokotow.waw.pl
Krzysztof Fabryczewski Gł. Specjalista ds. p.pożar.   549 09 05  
Tadeusz Chudyk Gł. Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności   647 00 28   nc@zgnmokotow.waw.pl
Zespół ds. Obniżek Czynszowych - EOC
Agnieszka Milkowska Kierownik Zespołu   543 38 71    
Krzysztof Skolimowski Inspektor    543 38 72    
Zespół ds. Powierzonych Nieruchomości - EEN
Jarosław Kowszuk Kierownik Zespołu   550 92 44   j.kowszuk@zgnmokotow.waw.pl
Katarzyna Górska Inspektor    550 92 14   een@zgnmokotow.waw.pl
Andrzej Siedlecki Specjalista    550 92 14  
Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność”
Henryka Piętka Specjalista